GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skulptur 14609344

nr 1460 9344

Skulptur

Tittot, Drakar i bågformation. Numrerad 403/568, daterad 2004. Blått konstglas. Höjd: 20 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 april 2022
kl 19:13:19

8/4 15:22:15 1      100 kr
9/4 13:17:12 2      Vinnande bud